Hotele szczecinek Ogrodzenia Poznań
15

Wrzesień

3 lata ago

Ogrodzenia Poznań

Ogrodzenia Poznań
1 vote, 8.00 avg. rating (79% score)

Poznań — miasto sąsiadów

Sąsiedzka życzliwość poznanian zna swoje granice. Kiedy naprawdę mamy już dość ludzi, którzy gapia się nam na ogródek, podglądają, jak się opalamy, to najwyższy czas zbudować ogrodzenie. Taki mamy zwyczaj, że sąsiedzi się nie odgradzają. I tak nie ma ogrodzenia Poznań ani Sosnowiec. Ale my musimy!
Nie jest to łatwe zadanie, bo przecież nie każdy z nas skończył wydział budownictwa na AGH, ale przecież sobie poradzimy.
Najpierw bierzemy łopatę, albo raczej szpadel, zresztą kto tam się na tym dziś zna? W każdym razie bierzemy narzędzie, za pomocą którego kopiemy rowek wzdłuż granic naszej działki. Następnie wlewamy do niego wodę, sypiemy piasek, cement i wszystko mieszamy, no i, no i co? No i nic z tego nam nie wychodzi, bo cała woda wsiąkła w ziemię.
Nie poddajemy się. Wybieramy z powrotem to, co nasypaliśmy, nieco pogłębiamy nasz rowek, tak, że jest to już mały rów (bo tak radzili w internecie), wykładamy go zalegającą w garażu folią malarską i zadowoleni wsypujemy z powrotem naszą mieszaninę piasku, cementu i małej ilości wody. Następnie dolewamy więcej wody i za pomocą miksera (wziętego ukradkiem z kuchni) próbujemy zmieszać owe substancje w jednolitą całość.
Miejscami wydaje nam się, że trochę to zbyt czarne, a w innym miejscu, że trochę te gródki za duże, ale przymykamy oko i dumnie pracujemy nad naszym ogrodzeniem. Teraz już tylko wstawić zakupione sztachetki i gotowe.
Ku naszemu nieszczęściu, sztachetki nie trzymają się w tej dziwnej mieszaninie folii, wody, cementu, piasku i ziemi. I tak oto w dalszym ciągu nie ma żadnego ogrodzenia Poznań.

Pozostałe wpisy o nieruchomościach:

Tag:
admin Administrator